Stel cookie voorkeur in

Team

Vincent Bosma, directeur

2 dagen per week aanwezig, geen vaste dagen.

info@bs-oberon.nl

(073)6130213

Bernadette Weijer

Groep 1-2

ma-di-wo-do-vr

bweijer@bs-oberon.nl

(073)6130213

Sammy Jo Dielissen-Henraath

Groep 1-2

ma-di

shenraath@bs-oberon.nl

(073)6130213

Susan Boeijen

Groep 3-4

ma-di-wo

sboeijen@bs-oberon.nl

(073)6130213

Jeannita van Pinxteren

Groep 3-4/IB-er op ma-di-wo

ma-di-wo-do-vr

jvpinxteren@bs-oberon.nl

(073)6130213

Sabine Hoogesteger

Groep 5-6

ma-di-wo-do-vr

shoogesteger@bs-oberon.nl

(073)6130213

Marleen Verhagen

Groep 5-6

ma & do

mverhagen@bs-oberon.nl

(073)6130213

Sebastiaan van Veghel

Groep 7-8

di-wo

svanveghel@bs-oberon.nl

(073)6130213

Jolijn van de Veerdonk

Groep 7-8

ma, di, do, vr

jvdveerdonk@bs-oberon.nl

(073)6130213

Kim van den Dungen

wo & vr

kvddungen@bs-oberon.nl

(073)6130213

Wim Zoete

ma & vr

wimzoete@bs-oberon.nl

(073)6130213

Sabine Neyt

De Toverboom

ma-di-wo-do (ochtenden)

Ad van den Heuvel

di-wo-do (ochtenden)

073-6130213